IT produktų prezentacijos Šiauliuose

IT produktų prezentacijos Šiauliuose

IT produktų prezentacijos Šiauliuose – puikus būdas sužinoti daugiau apie ketinamą pirkti įrangą ar papildyti savo žinių bagažą, sukauptą jau besinaudojant vieno ar kito gamintojo preke. Prezentacijų metu, Jus konsultuos ir su naujaisiais gaminiais supažindins oficialūs garsių prekės ženklų atstovai.

Jūsų laukia tokie žymūs išmaniųjų įrenginių ir kompiuterių gamintojai, kaip: Xiaomi, Huawei, LG, Dell, Asus, HP. O tie klientai, kuriuos labiau domina buitinai prietaisai, taip pat turės galimybę pasisemti žinių apie tokių gamintojų, kaip: Bosch, Siemens, AEG, Samsung, LG, Panasonic, Hitachi, Makita ir kt. prekes.

Kodėl verta apsilankyti IT bei buitinės technikos įrenginių prezentacijose?

Visų pirma, verta išsiaiškinti, kas gi yra toji produkto prezentacija? Klaidinga manyti, kad tai, viso labo, reklaminė kampanija. Produkto prezentacija yra būdas supažindinti potencialius pirkėjus (t. y. Jus, gerbiamieji klientai) su nauda ir privalumais, kuriuos gausite, įsigiję konkretų produktą. Svarbu paminėti ir tai, kad prezentacija – vienas iš komercinės komunikacijos būdų. Kitaip tariant, tai – pardavėjo, pirkėjo ir produkto susitikimas.

Prezentacijų metu, Jūs ne tik išgirsite daug naujos bei naudingos informacijos apie Jus dominančių prekių ženklų produktus, jų pritaikymą Jūsų  kasdieninėje veikloje, bet ir sužinosite nemažai praktinių patarimų, kurių nerasite interneto forumuose. O patarimų spektras tikrai platus. Pateikiame tik keletą pavyzdžių: „viskas, ką turite žinoti apie prekę X“, „kaip išnaudoti visas prekės Y galimybes?“. Tai ypatingas būdas pamatyti mums visiems žinomus produktus profesionalų akimis. Mūsų prezentacijos vedamos tik kvalifikuotų, paties produkto gamintojų atstovų.

Kuo išsiskiria mūsų prezentacijos?

Visų pirma, jos yra demonstracinės. Tokie renginiai skirti siaurai tikslinei auditorijai, nes produktai, kuriuos reikia pristatyti, paprastai yra techniškai sudėtingi. Mes orientuojamės į savo klientus, kurie yra neabejingi šiuolaikinėms technologijoms, siekdami suteikti jiems kiek įmanoma daugiau informacijos apie naujausius produktus. Tad, mūsų prezentacijos – tai puikus būdas susipažinti su techninėmis produkto charakteristikomis, nevartant painių instrukcijų ir nesirankiojant po gabalėlį aktualios informacijos interneto džiunglėse.

Antra vertus, mes pristatome pačius populiariausius, labiausiai vartotojus dominančius produktus. Jeigu yra pristatoma visiškai nauja prekė, jos gamintojo atstovai pasirūpina kuo glausčiau, bet, tuo pačiu, aiškiau pristatyti pagrindinius naudojimosi preke aspektus. Ši taisyklė galioja ir atnaujinamiems to paties gamintojo modeliams. Juk taip smagu būti įvykių sūkuryje ir iš anksto sužinoti apie patobulintų produktų privalumus ir skirtumus, kurie pastebimi, lyginant su senesniąja versija.

Trečia, mes ir mūsų partneriai, atliekantys prezentacijas mūsų įmonėje, esame įsitikinę, kad kiekvienas naujas išradimas ar bet kurio produkto patobulinimas yra skirti Jūsų, gerbiamieji klientai, problemų sprendimui. Kankinatės su pasenusia kompiuterine technika? O galbūt sugedo Jūsų išmanusis telefonas, o jo remontas kainuos brangiau, nei naujo prietaiso įsigijimas? Galbūt pats laikas įsigyti naujos technikos?

Tačiau, prieš pirkdami vertingą daiktą, visada tikimės profesionalų konsultacijos. Vis dėlto, prekybos centruose dirbantys konsultantai ne visada pakankamai kompetentingi, kad gebėtų suteikti Jums visą svarbiausią informaciją apie prietaisą bei naudojimosi juo subtilybes. Štai tokiais atvejais, produkto prezentacija, atliekama oficialaus gamintojo atstovo, – puiki galimybė geriau susipažinti su nusižiūrėtu įrenginiu.

Ko galite tikėtis, apsilankę prezentacijoje?
  • Profesionalios konsultacijos. Mūsų rengiamuose pristatymuose pateikiama tik objektyvi, profesionali ir, kiek įmanoma, nešališka informacija. Mūsų prezentacijų konsultantai vengia pristatomo produkto aukštinimo ir visą renginį veda, vadovaudamiesi argumentais. Pastarieji – išskirtinai tikslūs ir glausti, bet ne perdėti ar neproporcingi;
  • Objektyvumo. Jeigu produktas turi tam tikrų trūkumų, jie bus Jums pristatyti, nieko neslepiant, lygiai taip pat, kaip ir privalumai. Teisę rinktis paliekant Jums. Juk, greičiausiai, kiekviena prekė turi tiek trūkumų, tiek privalumų;
  • Sąžiningumo. Visi argumentai, pateikiami mūsų prezentacijas vedančių gamintojų atstovų, yra pagrįsti įrodymais. Jums, gerbiamieji klientai, leidžiama įsitikinti argumentų teisumu savarankiškai, iš arčiau susipažįstant su gaminiu bei naudojimosi juo subtilybėmis.

Taigi, IT produktų prezentacijos Šiauliuose – ne tik paprasta paslauga. Tai, kaip ir minėjome, trijų svarbiausių subjektų (pardavėjo, pirkėjo ir produkto) susitikimas. Savotiška technologijų šventė, kurioje dalinamasi aktualiausia informacija, pristatomos prekės ženklo naujovės, išbandomi nauji konkretaus technikos gamintojo modeliai.

Labai kviečiame savo klientus į populiariausių prekinių ženklų IT produktų bei paslaugų pristatymus.