ESET, DELTACO Verslo pusryčiai
ESET, DELTACO Verslo pusryčiai

Kviečiame Šiaulių ir Telšių regionų mažų,vidutinių, didelių įmonių atstovus – vadovus ir IT specialistus – į ESET, DELTACO Verslo pusryčiai renginį, tema “Kaip užtikrinti intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugą įmonėse? Programinės ir techninės įrangos sprendimai verslui“ Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Dažnas smulkaus arba vidutinio verslo savininkas galvoja, kad kibernetinio saugumo grėsmės yra būdingos tik stambioms įmonėms, tokioms kaip bankai ar telekomunikacijų bendrovės. Tiesa tokia, jog kibernetiniai nusikaltėliai vienodai domisi ne tik stambiais, bet  ir smulkiais verslais, o pastarųjų Lietuvoje yra didžioji dauguma.

Kodėl darbuotojų kompiuterinio raštingumo kėlimas turėtų būti kiekvienos įmonės prioritetas?  Kokiomis priemonėmis įmonės gali užtikrinti duomenų, intelektinės nuosavybės, pašto serverių ir kitos informacijos saugumą neturėdamos didelio biudžeto? Kokie Jūsų verslui siūlomi informacijos apsaugos sprendimai yra paprastai valdomi ir nereikalauja apmokymų ar papildomo IT personalo samdymo? Kaip galite minimaliais kaštais patikimai apsaugoti valdyti visas įmonės darbo vietas? Kokie naujausi techniniai sprendimai šiandien siūlomi IT rinkoje?

Kodėl darbuotojų kompiuterinio raštingumo kėlimas turėtų būti kiekvienos įmonės prioritetas?  Kokiomis priemonėmis įmonės gali užtikrinti duomenų, intelektinės nuosavybės, pašto serverių ir kitos informacijos saugumą neturėdamos didelio biudžeto? Kokie Jūsų verslui siūlomi informacijos apsaugos sprendimai yra paprastai valdomi ir nereikalauja apmokymų ar papildomo IT personalo samdymo? Kaip galite minimaliais kaštais patikimai apsaugoti valdyti visas įmonės darbo vietas? Į šiuos ir kitus aktualius kasdien užduodamus klausimus atsakys renginio organizotorius – partneris VARLE.LT Šiauliai ir renginio svečiai – ESET ir DELTACO atstovai.

Laikas ir vieta. 2019 m. balandžio 30 d. Pasitikimo kava ir registracijos pradžia 9.30 val. Renginio pradžia 10 val. Trukmė 2 – 2.30 val. Renginys vyks Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus g. 88, Šiauliai).

Dalyvio mokestis į renginį ESET, DELTACO verslo pusryčiai: Dalyvavimas renginyje yra nemokamas. Įmonės – ne Rūmų nariai – gali dalyvauti renginyje, jei yra laisvų vietų.

Registracija. Dalyvių skaičius ribotas. Registracija būtina iki 2019 balandžio 28 d. el.paštu info@dgk.lt arba telefonu +37062201409.