LENOVO Verslo pusryčiai
LENOVO Verslo pusryčiai

Lenovo Verslo pusryčiai

,,Lenovo Verslo pusryčiai renginyje“ – Kompiuterines darbo vietos optimizavimas: Biudžetas ir tvarkinga aplinka.
Išmanusis portų replikatorius (docking station’as).

AMD sprendimai verslui pigiau ir greičiau.
Pristatysime AMD procesoriais praturtintus verslo klasės kompiuterius.

Specialūs kainos pasiūlymai pristatymo dienos metu!

Organizotorius – partneris VARLE.LT Šiauliai, renginio svečiai – LENOVO gamintojo oficialūs atstovai.

Laikas ir vieta. 2019 m. birželio 20 d. Pasitikimo kava ir registracijos pradžia 9.30 val. Renginio pradžia 10 val. Trukmė 2 – 2.30 val. Renginys vyks Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus g. 88, Šiauliai).

Dalyvio mokestis į renginį: Dalyvavimas renginyje yra nemokamas. Įmonės – ne Rūmų nariai – gali dalyvauti renginyje, jei yra laisvų vietų.

Registracija. Dalyvių skaičius ribotas. Registracija būtina iki 2019 balandžio 28 d. el.paštu info@dgk.lt arba telefonu +37062201409.

 

BENDRA INFORMACIJA APIE VERSLO PUSRYČIUS

Kodėl verta apsilankyti Verslo pusryčių prezentacijose?

Kviečiame savo verslo klientus į ,,Verslo pusryčiai“ – populiariausių prekinių ženklų produktų, paslaugų, sprendimų pristatymus. IT technikos produktų, sprendimų prezentacijos Šiauliuose – puikus būdas sužinoti daugiau apie ketinamą pirkti įrangą ar papildyti savo žinių bagažą, sukauptą jau besinaudojant vieno ar kito gamintojo preke, paslauga. Prezentacijų metu, Jus konsultuos ir su naujaisiais gaminiais bei sprendimais supažindins oficialūs garsiausių prekės ženklų atstovai.

Kuo išsiskiria mūsų prezentacijos?

Visų pirma, tokie renginiai skirti siaurai tikslinei auditorijai, nes produktai, kuriuos pristatome, paprastai yra techniškai sudėtingesni. Mes orientuojamės į savo klientus, kurie yra neabejingi šiuolaikinėms technologijoms, siekdami suteikti jiems kiek įmanoma daugiau informacijos apie naujausius produktus ar paslaugas. Tad, mūsų prezentacijos – tai puikus būdas susipažinti su techninėmis IT produktų, sprendimų charakteristikomis, nevartant painių instrukcijų ir nesirankiojant po gabalėlį aktualios informacijos interneto platybėse.

Antra vertus, mes pristatome pačius populiariausius, labiausiai vartotojus dominančius IT produktus. Jeigu yra pristatoma visiškai nauja prekė, jos gamintojo atstovai pasirūpina kuo glausčiau, bet, tuo pačiu, aiškiau pristatyti pagrindinius naudojimosi prekėmis, paslaugomis aspektus. Ši taisyklė galioja ir atnaujinamiems to paties gamintojo modeliams. Juk taip smagu būti įvykių sūkuryje ir iš anksto sužinoti apie patobulintų produktų, paslaugų privalumus ir skirtumus, kurie pastebimi, lyginant su senesniąja versija.

Trečia, mes ir mūsų partneriai, atliekantys prezentacijas, esame įsitikinę, kad kiekvienas naujas išradimas ar bet kurio produkto, paslaugos patobulinimas yra skirti Jūsų, gerbiamieji klientai, problemų sprendimui. Kankinatės su pasenusia kompiuterine technika? O galbūt sugedo Jūsų išmanieji įrenginiai, o jų remontas kainuos brangiau, nei naujo prietaisų įsigijimas? Galbūt pats laikas įsigyti naujos IT technikos?

Susitikime ,,Lenovo Verslo pusryčiai“ renginyje!