Kviečiame savo verslo klientus į ,,Verslo pusryčiai“ - populiariausių prekinių ženklų produktų, paslaugų, sprendimų pristatymus. IT ir buitinės technikos produktų, sprendimų prezentacijos Šiauliuose – puikus būdas sužinoti daugiau apie ketinamą pirkti įrangą ar papildyti savo žinių bagažą, sukauptą jau besinaudojant vieno ar kito gamintojo preke, paslauga. Prezentacijų metu, Jus konsultuos ir su naujaisiais gaminiais bei sprendimais supažindins oficialūs garsiausių prekės ženklų atstovai.

Jūsų laukia tokie žymūs išmaniųjų įrenginių ir kompiuterių gamintojai, kaip: Xiaomi, Huawei, LG, Dell, Asus, HP, Lenovo, ESET, Deltaco ir kt. O klientai, kuriuos labiau domina buitinė technika, taip pat turės galimybę pasisemti žinių apie tokių gamintojų, kaip: Bosch, Siemens, Electrolux, AEG, Samsung, LG, Panasonic, Hitachi, Sony, Smeg, Makita ir kt. prekes.

Kodėl verta apsilankyti prezentacijose - Verslo pusryčiai?

Visų pirma, verta išsiaiškinti, kas gi yra toji IT produktų, paslaugų prezentacija? Klaidinga manyti, kad tai, viso labo, reklaminė kampanija. Produktų, paslaugų prezentacija yra būdas supažindinti potencialius pirkėjus (t. y. Jus, gerbiamieji klientai) su nauda ir privalumais, kuriuos gausite, įsigiję konkrečius produktus ar paslaugas. Svarbu paminėti ir tai, kad prezentacija – vienas iš komercinės komunikacijos būdų. Kitaip tariant, tai – pardavėjo, pirkėjo ir produkto ar paslaugos susitikimas.

Prezentacijų metu, Jūs ne tik išgirsite daug naujos bei naudingos informacijos apie Jus dominančių prekių ženklų produktus, paslaugas, sprendimus, jų pritaikymą Jūsų  kasdieninėje veikloje, bet ir sužinosite nemažai praktinių patarimų, kurių nerasite interneto forumuose. O patarimų spektras tikrai platus. Pateikiame tik keletą pavyzdžių: „viskas, ką turite žinoti apie prekę, paslaugą X“, „kaip išnaudoti visas IT produktų Y galimybes?“. Tai ypatingas būdas pamatyti mums visiems žinomus produktus profesionalų akimis. Mūsų prezentacijos vedamos tik kvalifikuotų, paties produkto gamintojų atstovų.

Kuo išsiskiria mūsų ,,VERSLO PUSRYČIAI" prezentacijos?

Visų pirma, jos yra demonstracinės. Tokie renginiai skirti siaurai tikslinei auditorijai, nes produktai, kuriuos reikia pristatyti, paprastai yra techniškai sudėtingi. Mes orientuojamės į savo klientus, kurie yra neabejingi šiuolaikinėms technologijoms, siekdami suteikti jiems kiek įmanoma daugiau informacijos apie naujausius produktus ar paslaugas. Tad, mūsų prezentacijos – tai puikus būdas susipažinti su techninėmis IT produktų, sprendimų charakteristikomis, nevartant painių instrukcijų ir nesirankiojant po gabalėlį aktualios informacijos interneto džiunglėse.

Antra vertus, mes pristatome pačius populiariausius, labiausiai vartotojus dominančius IT produktus. Jeigu yra pristatoma visiškai nauja prekė, jos gamintojo atstovai pasirūpina kuo glausčiau, bet, tuo pačiu, aiškiau pristatyti pagrindinius naudojimosi prekėmis, paslaugomis aspektus. Ši taisyklė galioja ir atnaujinamiems to paties gamintojo modeliams. Juk taip smagu būti įvykių sūkuryje ir iš anksto sužinoti apie patobulintų produktų, paslaugų privalumus ir skirtumus, kurie pastebimi, lyginant su senesniąja versija.

Trečia, mes ir mūsų partneriai, atliekantys prezentacijas mūsų įmonėje, esame įsitikinę, kad kiekvienas naujas išradimas ar bet kurio produkto, paslaugos patobulinimas yra skirti Jūsų, gerbiamieji klientai, problemų sprendimui. Kankinatės su pasenusia kompiuterine technika? O galbūt sugedo Jūsų išmanieji įrenginiai, o jų remontas kainuos brangiau, nei naujo prietaisų įsigijimas? Galbūt pats laikas įsigyti naujos IT technikos?

Tačiau, prieš pirkdami vertingą daiktą, visada tikimės profesionalų konsultacijos. Vis dėlto, prekybos centruose dirbantys konsultantai ne visada pakankamai kompetentingi, kad gebėtų suteikti Jums visą svarbiausią informaciją apie prietaisą bei naudojimosi juo subtilybes. Štai tokiais atvejais, produktų prezentacija, atliekama oficialaus gamintojo atstovo, – puiki galimybė geriau susipažinti su nusižiūrėtu įrenginiu.

Ko galite tikėtis, apsilankę „Verslo pusryčiai“ prezentacijose?
  • Profesionalios konsultacijos. Mūsų rengiamuose pristatymuose pateikiama tik objektyvi, profesionali ir, kiek įmanoma, nešališka informacija. Mūsų prezentacijų konsultantai vengia pristatomo produkto ar paslaugų aukštinimo ir visą renginį veda, vadovaudamiesi argumentais. Pastarieji – išskirtinai tikslūs ir glausti, bet ne perdėti ar neproporcingi;
  • Objektyvumo. Jeigu produktas ar paslauga turi tam tikrų trūkumų, jie bus Jums pristatyti, nieko neslepiant, lygiai taip pat, kaip ir privalumai. Teisę rinktis paliekant Jums;
  • Sąžiningumo. Visi argumentai, pateikiami mūsų prezentacijas vedančių gamintojų atstovų, yra pagrįsti įrodymais. Jums, gerbiamieji klientai, leidžiama įsitikinti argumentų teisumu savarankiškai, iš arčiau susipažįstant su IT gaminiais, paslauga bei naudojimosi jais subtilybėmis.

Taigi, produktų, paslaugų prezentacijos Verslo pusryčiuose Šiauliuose – ne tik paprasta paslauga. Tai, kaip ir minėjome, trijų svarbiausių subjektų (pardavėjo, pirkėjo ir produkto) susitikimas. Savotiška technologijų šventė, kurioje dalinamasi aktualiausia informacija, pristatomos prekės ženklo naujovės, išbandomi nauji konkretaus technikos gamintojo modeliai. Prezentacijos vyksta Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Kviečiame užsukti!