Skubus kompiuterių meistro iškvietimas Šiauliuose

Sugedo Jūsų ar Jūsų įmonės kompiuteris? Reikalingas operatyvus ir kvalifikuotas problemos sprendimas? Mūsų įmonė siūlo Jums paslaugą „Skubus iškvietimas“. Atvyksime nedelsdami, paimsime sugedusį Jūsų kompiuterį ir jį pataisysime 2 valandų bėgyje. O, tol, kol vykdysime remonto darbus, duosime Jums pakaitinę įrangą.

IT produktų prezentacijos Šiauliuose

Kviečiame savo klientus į populiariausių prekinių ženklų produktų pristatymus. IT produktų prezentacijos Šiauliuose – puikus būdas sužinoti daugiau apie ketinamą pirkti įrangą ar papildyti savo žinių bagažą, sukauptą jau besinaudojant vieno ar kito gamintojo preke. Prezentacijų metu, mūsų salone Jus konsultuos ir su naujaisiais gaminiais supažindins oficialūs garsių prekės ženklų atstovai.

Apsaugos kameros įmonėms Šiauliuose

Saugumas susideda iš kur kas daugiau dėmenų, nei tik standartiniai užraktai, signalizacijos bei šarvuotos durys (kad ir kokio saugumo lygio jos bebūtų). Saugumas, visų pirma – vertybė. Saugesniais taps ir Jūsų darbuotojai, nes „Hikvision“ apsaugos kameros padės užtikrinti darbų saugą. Jūs galėsite stebėti savo darbuotojus ir, tokiu būdu, užtikrinti saugos reikalavimų laikymąsi įmonėje, o, atsitikus nelaimei, atsekti įvykio priežastis. Be to, „Hikvision“ kamerų galimybės neapsiriboja vien vaizdo stebėjimu.

Nešiojamųjų kompiuterių remontas Šiauliuose

Nešiojamųjų kompiuterių remontas Šiauliuose
Nešiojamieji kompiuteriai vis dažniau tampa ištikimais mūsų palydovais, su kuriais nesiskiriame tiek namuose, tiek darbe ar kelionėje. Tačiau, neatsargus naudojimasis nešiojamaisiais kompiuteriais ar pernelyg mažas dėmesys jų profilaktinei priežiūrai lemia dažnus šios kompiuterinės technikos gedimus. Jeigu Jus domina nešiojamųjų kompiuterių remontas įmonėms Šiauliuose, patariame jį patikėti išskirtinai tik profesionalams. Mūsų įmonė siūlo ne tik gedimų šalinimą, bet ir tolesnę nešiojamojo kompiuterio priežiūrą.

Stacionarių kompiuterių remontas Šiauliuose

Sutvarkysime Jūsų įmonės kompiuterį per 2 valandas! Mūsų specialistai supranta, koks svarbus Jūsų verslui yra sklandus kompiuterinės technikos veikimas ir galimybė, sugedus jai, kuo greičiau sulaukti pagalbos.

Programinės įrangos remontas Šiauliuose

Šiuolaikiniai kompiuteriai – ganėtinai patikimi ir genda kur kas rečiau. Vis dėlto, nė vienas kompiuteris nėra apsaugotas nuo nesklandumų, susijusių su programinės įrangos darbu.