Skubus kompiuterių meistro iškvietimas Šiauliuose

Skubus kompiuterių meistro iškvietimas Šiauliuose

Skubus kompiuterių meistro iškvietimas Šiauliuose - viena populiariausių mūsų įmonės teikiamų paslaugų. Sugedo Jūsų asmeninis ar Jūsų įmonės kompiuteris? Reikalingas operatyvus ir kvalifikuotas problemos sprendimas? Mūsų įmonė siūlo Jums funkciją „Skubus iškvietimas“. Atvyksime nedelsdami, paimsime sugedusį Jūsų kompiuterį ir jį pataisysime 2 valandų bėgyje. O, tol, kol vykdysime remonto darbus, duosime Jums pakaitinę įrangą. Mūsų siekis – nepertraukiamas Jūsų ar Jūsų įmonės darbas. Skubus kompiuterių meistro iškvietimas Šiauliuose – puikus būdas taupyti asmeninį ar Jūsų įmonės darbuotojų laiką ir išvengti prastovų.

Mūsų meistrai – aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie operatyviai pašalins Jūsų kompiuterinės įrangos gedimus, o Jūs ir toliau galėsite tęsti savo veiklą. Be to, suteikdami pakaitinę įrangą, maksimaliai sumažinsime prastovas Jūsų įmonės veikloje. Kompetentingi meistrai ne tik pašalins bet kokio sudėtingumo gedimą, bet ir atliks tai už konkurencingą kainą. Mygtuką „Skubus iškvietimas“ rasite mūsų svetainėje. Paspaudus jį, ir užpildžius būtiniausius duomenis, mūsų vadybininkas susisieks su jumis dėl svarbiausių detalių suderinimo.

Taip pat siūlome sudaryti IT ūkio priežiūros sutartį. Profilaktika – geriausia priemonė, sauganti šiuolaikines įmonių technologijas nuo gedimų. Sudarius sutartį su mumis, reguliariai tikrinsime Jūsų IT ūkio būklę ir, iškilus būtinybei, pasirūpinsime operatyviais kompiuterių remonto ar programinės įrangos perrašymo darbais.

Kokias paslaugas teikiame skubaus iškvietimo metu?

Mes teikiame eilę IT technikos remonto ir priežiūros darbų. Tarp kurių:

 • Kompiuterinės technikos remontas;
 • Programų perrašymas;
 • Papildomų paslaugų teikimas (pavyzdžiui, antivirusinės programos įrašymas; informacijos atkūrimas);
 • Konsultavimas tolesnio naudojimosi klausimais.

Jūsų sklandesniam darbui – išsamūs mūsų patarimai ir reikalingos informacijos suteikimas, leisiantis Jums taisyklingai eksploatuoti IT ūkio įrangą, po mūsų atlikto remonto, ir, kiek įmanoma rečiau, susilaukti jos gedimų.

Kokie yra mūsų paslaugos „Skubus iškvietimas“ privalumai?

Skubus kompiuterių meistro iškvietimas įmonėms Šiauliuose suteikia galimybę operatyviai pašalinti gedimus bei užtikrinti įmonės darbo nepertraukiamumą. Pasinaudoję šia paslauga gausite tokius privalumus:

 • Meistro atvykimą Jums patogiu laiku;
 • IT įrangos remontą Jūsų įmonėje arba, esant reikalui, mūsų būstinėje per 2 valandas ⃰ ;
 • Atliktų darbų garantiją;
 • Jūsų duomenų konfidencialumo užtikrinimą;
 • Esant būtinybei keisti kompiuterio maitinimo bloką, papildomai atliksime nemokamą dulkių išvalymą.

⃰  Remontas tik retais atvejais (esant labai rimtiems gedimams) gali užtrukti ilgiau.

Kaip mes dirbame?

Mūsų specialistai, turintys ilgą patirtį kompiuterių remonto srityje, kartais, jau vos pamatę sugedusį prietaisą, gali nustatyti jo gedimą. Nepaisant to, remontas, dažniausiai, atliekamas tik atlikus išsamią diagnostiką, po kurios parenkamas pats optimaliausias gedimo šalinimo metodas. Jeigu tai įmanoma, nesklandumą pašalinsime tiesiog Jūsų įmonėje. Jeigu ne, kaip ir minėjome, tai atliksime savo būstinėje. Sąskaitą išrašysime tik atlikę visus reikalingiausius remonto darbus ir pateikę rezultatą Jūsų vertinimui.

Išsikvietę mūsų įmonės meistrus, gausite kokybišką ir laiku teikiamą pagalbą, paraiškos užpildymo dieną. Ne vienerius metus dirbantys specialistai yra susipažinę tiek su dažnai pasitaikančiais, tiek su kur kas retesniais gedimais, todėl galite tikėtis kokybiškos paslaugos ir profesionalaus požiūrio į Jūsų problemos sprendimą. Mes dirbame visame Šiaulių mieste, keliaujame ir į rajone įsikūrusias įmones.

Kokiais atvejais reikalinga mūsų paslauga „Skubus iškvietimas“?

Kreipkitės į mus, jeigu:

 • Jūsų įmonės kompiuteris neįsijungia;
 • Jūsų įmonės IT įranga ėmė blogiau veikti, dėl virusų ar kitų žalingų programų;
 • Praradote svarbius duomenis;
 • Nustojo veikti operacinė sistema;
 • Ir t. t.

Skubus kompiuterių meistro iškvietimas Šiauliuose – paslauga, skirta nuolat skubantiems Šiaulių miesto ir rajono įmonių darbuotojams ir savininkams. Tiek vieni, tiek kiti dažnai neturi laiko savarankiškai taisyti kaprizingos technikos gedimus. Kita vertus, neprofesionalams dažnai trūksta reikiamos kvalifikacijos remontui atlikti. Štai tada ir yra laikas kviesti kompetentingus mūsų įmonės IT specialistus.