Nešiojamųjų kompiuterių remontas įmonėms Šiauliuose

Nešiojamųjų kompiuterių remontas įmonėms Šiauliuose

Nešiojamieji kompiuteriai jau tampo ištikimais mūsų palydovais, su kuriais nesiskiriame tiek namuose, tiek darbe ar kelionėje. Tačiau, neatsargus naudojimasis nešiojamaisiais kompiuteriais ar pernelyg mažas dėmesys jų profilaktinei priežiūrai lemia dažnus šios kompiuterinės technikos gedimus. Jeigu Jus domina nešiojamųjų kompiuterių remontas  Šiauliuose, patariame jį patikėti išskirtinai tik profesionalams. Mūsų įmonė siūlo ne tik gedimų šalinimą, bet ir tolesnę nešiojamojo kompiuterio priežiūrą.

Yra sričių, kuriomis būtina nuolat rūpintis, naudojantis nešiojamuoju kompiuteriu. Pavyzdžiui, kompiuteryje esančią termo pastą reikėtų pakeisti reguliariai, nes ji po tam tikro laiko praranda savo savybes. Kreipiantis į mūsų įmonę dėl nešiojamo kompiuterio komponento pakeitimo, šią paslaugą suteiksime nemokamai arba pasiūlysime nemokamą dulkių išvalymą. Termo pastos keitimas – taip pat privaloma procedūra, kurią apleidus, kyla daugelis dažniausiai pasitaikančių nešiojamųjų kompiuterių gedimų:

  • Dėl kompiuterio aušinimo sistemos apkrovos kompiuteris ima lėčiau dirbti;
  • Kompiuteris perkaista ir, dėl to, ima išsijunginėti;
  • Dėl karšto ir šalto oro „susitikimo“ (mikroschemos kaitina aplink jas esantį orą ir šis įkaitęs oras susiduria su šaltesniu oru, kurį iš išorės įpučia ventiliatorius), jūsų kompiuterio viduje gali imti kauptis kondensatas. Šio proceso rezultatas – atsirandanti trumpojo sujungimo rizika.
Kodėl verta rinktis mūsų siūlomą nešiojamų kompiuterių remontą?

Mes remontuojame visų rūšių nešiojamuosius kompiuterius. Remontas atliekamas per 8 darbo valandas  ⃰. Per šį laikotarpį, galime atlikti tokius darbus:

  • pakeisti kietąjį diską kitu;
  • pakeisti operatyvią atmintį;
  • išvalyti kenkėjiškas programas, virusus;
  • perrašyti programinę įrangą ar netgi pakeisti sugedusią nešiojamo kompiuterio klaviatūrą, kroviklį ar kompiuterio ekraną.

Mes galime garantuoti aukštą atliekamų darbų kokybę už konkurencingą kainą. Tai padaryti mums leidžia profesionalūs meistrai. Taip pat, tai, kad visi būtiniausi remontui kompiuterio komponentai laikomi mūsų būstinėje (tai reiškia, kad, esant būtinybei pakeisti vieną ar kitą nešiojamojo kompiuterio dalį, Jums nereikės laukti, kol ši atvyks iki mūsų). Visi laikomi kompiuterių komponentai yra nauji, turintys gamintojo garantiją.

⃰  Tik retais atvejais remonto darbai užtrunka ilgiau.

Dažniausiai pasitaikantys nešiojamųjų kompiuterių gedimai ir ką daryti, jiems iškilus?
  • Dulkės nešiojamajame kompiuteryje

Dulkės kompiuteriuose linkusios kauptis kur kas daugiau, nei ant kitų paviršių. Taip yra dėl pačių kompiuterių specifikos: statinis elektros krūvis, kuriamas šių įrenginių, paverčia juos dulkių magnetais. Visų pirma, reikėtų neleisti dulkėms susikaupti tiek, kad jos imtų trukdyti kompiuterio aušinimo sistemai. Patikėkite savo įmonės nešiojamuosius kompiuterius mūsų profilaktinei priežiūrai ir mes visada laiku išvalysime juos, pakeisime termo pastą, ištestuosime ir atliksime kitus būtinus veiksmus, prailginsiančius Jūsų nešiojamojo kompiuterio eksploatacijos laiką. DĖMESIO! Nepatariame dulkių valyti patiems. Ypač kenksminga tai daryti, išpučiant jas. Tai yra viena dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurias daro neprofesionalai. Mes dulkes išvalysime tik pilnai išardę visus reikalingus mechanizmus.

  • Dėl žmonių kaltės kylantys gedimai, dužimai

Nešiojamasis kompiuteris kenčia nuo neatsargaus elgesio kur kas dažniau, nei stacionarūs jo giminaičiai. Pasitaiko situacijų, kai yra apliejamas kompiuteris, ar, pernešant jį iš vienos vietos į kitą, sudaužomas ekranas arba sugadinamas krovimo lizdas. Ką daryti, apliejus kompiuterį, sudaužius ekraną ar sugadinus krovimo lizdą? Deja, paskutiniosios problemos išsprendžiamos tik remonto dirbtuvėse ir prevencinės priemonės čia nepadės. Tačiau, jeigu netyčia apipylėte kompiuterį, dar galite imtis tam tikrų veiksmų, kurie apsaugos nešiojamąjį kompiuterį nuo dar didesnės žalos. Mūsų įmonės specialistai, tokiu atveju, pataria iš karto išjungti nešiojamą kompiuterį ir ištraukti iš jo bateriją. Tada, kuo greičiu pristatyti kompiuterį mūsų meistrams, kurie imsis visų reikalingų priemonių, siekdami sutaisyti Jūsų įrenginį.

Profilaktika – geriausia apsauga nuo gedimų

Kita mūsų taikoma paslauga – profilaktinė nešiojamųjų kompiuterių priežiūra Šiauliuose. Mes jau aptarėme reguliaraus dulkių šalinimo ir termo pastos keitimo būtinybę, tačiau, intensyviai naudojantis kompiuteriu, pasitaiko ir kitų sričių, reikalaujančių nuolatinio meistrų dėmesio (operatyviosios atminties praplėtimas, kenkėjiškų programų ir virusų šalinimas, tvarkyklių diegimas ir kt.). Todėl, svarbu neapleisti savo ištikimų darbo palydovų ir laiku pasirūpinti jų gedimais, bei pastarųjų profilaktika.

Nešiojamųjų kompiuterių remontas Šiauliuose – itin dažna mūsų veiklos sritis, kryptingai specializuodamiesi joje, sukaupėme nemažą patirtį, leidžiančią mums atlikti remonto darbus greitai ir kokybiškai. Praplėtę savo klientų ratą Šiauliuose, supratome, jog įmonėms yra itin svarbus būtent operatyvus nešiojamųjų kompiuterių remontas, kadangi nepertraukiamas darbo laikas yra reikšmingas kiekvienai įmonei, jos darbuotojui, net ir mums.

Svarbu gebėti pasirinkti profesionalią ir klientų pasitikėjimą spėjusią pelnyti įmonę. Džiaugiamės tuo, kad mūsų klientai lieka patenkinti mūsų darbu ir rekomenduoja mūsų paslaugas savo draugams ir kolegoms, o prižiūrimais kompiuteriais džiaugiasi dar ilgą laiką.