Apsaugos kameros įmonėms Šiauliuose

Apsaugos kameros įmonėms Šiauliuose

Apsaugos kameros įmonėms Šiauliuose tampa vis populiaresnė tema, kadangi saugumas – vienas didžiausių mūsų turtų. Todėl, itin svarbu tinkamai juo pasirūpinti. Vienas dažniausiai pasirenkamų būdų saugumui užtikrinti – apsaugos kameros. Žmonių, besikėsinančių į mūsų turtą, netrūksta. Ypač, kai kalbame ne tik apie privačių, bet ir apie juridinių asmenų turtą. Ilgapirščiams itin patrauklios įmonės, nes juose sukaupta nemažai šiuolaikinės įrangos, gali būti laikomi seifai ir pan. Ne paslaptis, kad, vis labiau plintant moderniosioms technologijoms, jomis pasirūpina ir piktavaliai.

Štai kodėl, verslininkai negali užsimerkti prieš tobulėjančius vagišius ir tikėtis, kad jie aplenks jų įmonę, arba, kad pastarajai apginti užteks signalizacijos. Daugelis verslo įmonių savininkų jau spėjo tai įsisąmoninti. Todėl, pastaruoju metu, tampa vis populiaresnės apsaugos kameros įmonėms Šiauliuose. Mūsų specialistų nuomone, tai yra puikus racionalaus mąstymo pavyzdys. Todėl, kad, mūsų dienomis, neužtenka vien signalizacijos, reikia pasirūpinti ir vaizdo kameromis. Tokią rekomendaciją patvirtina ir daugelis apsaugos įmonių, siūlydamos savo klientams sujungti kelis jų turto saugojimo būdus.

Kodėl Jūsų įmonei reikalingos apsaugos kameros?

Techninės apsaugos kamerų galimybės leidžia įmonės savininkui matyti, kas vyksta jo įmonės viduje ir išorėje, tiek einamuoju laiku, tiek peržiūrint vaizdo įrašus, jeigu tam tikru metu nebuvo galimybės stebėti tiesiogiai transliuojamo vaizdo. Be to, modernėjant technologijoms ir didėjant jų prieinamumui, mažėja ir šiuolaikinių apsaugos kamerų kaina. Jeigu seniau apsaugos kameros buvo prabanga, dabar jos tampa būtinybe.

Be to, nepaisant to, kad vagys savo kėslus dažnai įgyvendina tamsiuoju paros metu, vaizdo stebėjimo sistemų atliekamas darbas ne ką mažiau svarbus ir dieną. Ypač parduotuvėse, viešojo sektoriaus įstaigose, su finansais glaudžiai susijusiose įmonėse. Taip yra todėl, kad dideli, dienos metu minėtose įmonėse apsilankančių žmonių srautai taip pat kelia pavojų. Verslininkams taip pat aktuali profesionalių vaizdo stebėjimų sistemų teikiama galimybė stebėti darbuotojų darbo našumą ar darbo saugos reikalavimų laikymąsi.

Kokias apsaugos kameras siūlo specialistai?

Mūsų įmonė siūlo aukščiausius apsaugos standartus atitinkančias, pasaulinį pripažinimą pelniusias „Hikvision“ apsaugos kameras. „Hikvision“ apsaugos kameros užima lyderių pozicijas vaizdo stebėjimo sprendimų kūrime bei gamyboje. Šis prekinis ženklas visame pasaulyje turi daugiau nei 2400 partnerių ir yra įsitvirtinęs 155 šalyse. Skaičiai kalba patys už save. Ekspertai šią vaizdo stebėjimo sprendimų bei gamybos įmonę kasmet renkasi kaip pačią patikimiausią jau nuo 2012 metų.

Saugumas susideda iš kur kas daugiau dėmenų, nei tik standartiniai užraktai, signalizacijos bei šarvuotos durys (kad ir kokio saugumo lygio jos bebūtų). Saugumas, visų pirma – vertybė. Ir mes kalbame ne tik apie Jūsų įmonės turto apsaugą, bet ir apie kokybiškesnį bei ramesnį Jūsų poilsį, kuriam  netrukdo įkyrios mintys apie gresiantį pavojų. Tik saugiai besijausdami, galėsite vystyti sėkmingą verslą ir visą savo dėmesį sutelkti į jo produktyvumo gerinimą.

Saugesniais taps ir Jūsų darbuotojai, nes „Hikvision“ apsaugos kameros padės užtikrinti darbų saugą. Jūs galėsite stebėti savo darbuotojus ir, tokiu būdu, užtikrinti saugos reikalavimų laikymąsi įmonėje, o, atsitikus nelaimei, atsekti įvykio priežastis. Be to, „Hikvision“ kamerų galimybės neapsiriboja vien vaizdo stebėjimu.

 „Hikvision“ vaizdo stebėjimo sistemos – sprendimas, užtikrinantis saugumą

Naudojantis šiomis vaizdo stebėjimo kameromis, Jūsų įmonės saugumui ir darbuotojų kontrolei užtikrinti suteikiamos itin plačios galimybės. Pasirinkę „Hikvision“, Jūs galėsite ne tik stebėti įmonės teritoriją ar darbuotojų darbo našumą, bet ir naudositės tokiais šios įrangos pranašumais, kaip:

  • Vartotojų įpročių stebėjimas (naudojant specialias kameras su šilumos žemėlapio funkcija, leidžiančias identifikuoti vartotojų veiksmus);
  • Darbuotojų pamainų planavimas (sekant vartotojų srautus);
  • Automobilių patekimo į Jūsų įmonės teritoriją valdymas (sujungus „Hikvision“ apsaugos kameras su automatinių vartų sistema, jos geba įsiminti numatytus automobilių numerius).

Pasirinkus papildomus įrenginius, priklausančius darbuotojų įėjimo kontrolės sistemoms, ir susiejus juos vaizdo stebėjimo kameromis, atsiranda dar daugiau galimybių, tokių, kaip darbuotojų identifikavimas ir kitos. O svarbiausia yra tai, kad „Hikvision“ stebėjimų kamerų įrašus galima sekti ir neturint specialaus techninio pasiruošimo. Tai daryti galite bet kurio išmaniojo įrenginio ar kompiuterio ekrane. Jums tereikės interneto ryšio ir patogios bei nesudėtingos programėlės, kurioje matysite visus duomenis ir galėsite valdyti stebėjimo kameras.

Su „Hikvision“ stebėjimo kameromis galėsite stebėti ne tik teritorijos vidų, bet ir jos perimetrą arba itin didelio ploto teritorijas ar patalpas. Tai atliekama, naudojant specialiais techniniais parametrais praturtintus vaizdo kamerų modelius. Akivaizdu, kad „Hikvision“ vaizdo stebėjimo sistemos – neabejotinai atitinka griežčiausius saugumo užtikrinimo standartus, tuo pačiu pasižymėdamos labai paprastu, bet daug galimybių suteikiančiu valdymu. Štai kodėl verslininkai, mąstydami, kokios turėtų būti apsaugos kameros įmonėms Šiauliuose, dažniausiai renkasi „Hikvision“ prekinį ženklą.

Mūsų asortimente yra ir daugelio kitų gamintojų apsaugos kameros. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jūsų įmonei komercinį pasiūlymą per 1 val.