Sophos saugumo sprendimai

Sophos kuria paprastai valdomus, bet aukščiausią saugumą užtikrinančius sprendimus.

Sophos saugumo sprendimai - Sophos padeda organizacijoms užtikrinti duomenų saugumą ir apsisaugoti nuo vis didėjančio kiekio kompleksinių grėsmių iš Interneto. “Sophos” sprendimais pasitiki daugiau, kaip 100 mln. vartotojų ir 100.000 įmonių tarp kurių: Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis, Toshiba. Sophos produktai leidžia jums apsaugoti kiekvieną savo tinklo elementą: nuo nešiojamųjų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ir serverių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobilių įrenginių.

Sophos saugumo sprendimai:

Tinklo saugumas;

Web saugumas;

El. pašto saugumas;

Web aplikacijų saugumas;

Sophos Heartbeat;

Bevielių tinklų saugumas.

Sophos XG

Sophos XG ugniasienė kuria inovatyvų sprendimą visose tinklo saugumo srityse: pradedant nuo ugniasienių valdymo iki ataskaitų pateikimo ir bendro darbo su kitomis saugumo sistemomis veikiančiomis Sophos XG aplinkoje. Tai suteikia neregėtą paprastumo, automatizuotų ižvalgų ir pažangios apsaugos nuo grėsmių lygį.

Paprastas diegimas, be kompromisų:

  • XG Series įrenginiai – optimizuota saugumo įranga suteikianti maksimalų našumą
  • Programinis diegimas galimas įdiegiant Sophos Firewal OS virtualų atvaizdą ant savo Intel veikimu paremtos įrangos ar serverio
  • Virtualus diegimas galimas ant VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V ir KVM platform.

D&G kompiuteriai specialistai padės išsirinkti reikiamą Sophos sprendimą pagal kiekvienos įmonės individualius poreikius.

Jei Jus domina Sophos saugumo sprendimai įmonėms, susisiekite su mumis: deividas@dgk.lt