Spausdintuvų kasetės / toneriai / pildymas Šiauliuose

SPAUSDINTUVŲ KASETĖS / TONERIAI / PILDYMAS ŠIAULIUOSE

Spausdintuvų kasetės / toneriai / pildymas Šiauliuose

Lazeriniai spausdintuvai – nepakeičiamas pagalbininkas kiekvienos įmonės darbe. Stebina šiuolaikinių lazerinių spausdintuvų funkcionalumas ir galybė jų teikiamų spausdinimo galimybių. Žinoma, kiekvienoje įmonėje atspausdinamų dokumentų kiekis – iš tiesų nemažas. Todėl, anksčiau ar vėliau, iškyla būtinybė pakeisti pasibaigusią lazerinio spausdintuvo kasetę. Spausdintuvų kasetės / toneriai / pildymas įmonėms Šiauliuose – viena mūsų bendrovės veiklos sričių, todėl, patariame keisti spausdintuvo kasetes, iš pradžių, pasitarus su mūsų įmonės specialistais.

Jie Jums nurodys, kokia lazerinio spausdintuvo kasetė reikalinga būtent Jūsų įmonės spausdintuvui/-ams ir ne tik parduos Jums naują analoginę kasetę, bet ir pristatys ją Jūsų įmonei per 2–3 valandas. O, siekiant, kad Jūsų įmonės darbas vyktų be prastovų, siūlome sudaryti sutartį su mumis. Sutartis Jūsų įmonei garantuos operatyvų servisą ir profilaktinę spausdintuvų priežiūrą. Be to, kasetės paruošimas ir įdėjimas taip pat reikalauja specifinių įgūdžių. Tad geriau šį darbą patikėti profesionalams. Visa tai leis užtikrinti Jūsų įmonės darbo nepertraukiamumą, kuris itin svarbus tiek versle, tiek viešajame sektoriuje.

Kodėl labiau apsimoka įsigyti naują kasetę, nei pildyti seną?

Techninės kasečių savybės nenumato jų pakartotinio naudojimo. Todėl, geriausia išeitis – kas kartą pirkti naują užpildytą, analoginę kasetę, o ne pildyti senesnes (kad ir originalias). Analoginių kasečių spausdinimo kokybė beveik nesiskiria nuo originalių, o kaina – kur kas mažesnė. Taip pat, svarbu paminėti, kad kasečių pildymas – labai neekologiška procedūra, kurios metu į aplinką išskiriamos toksinės medžiagos. Nuodijama ne tik aplinka, dažnu atveju, darbuotojai, pildantys kasetes, taip pat nuodijasi šio proceso metu išskiriamomis dulkėmis.

Savo aptarnaujamoms įmonėms mes siūlome labai kokybiškas, naujas analogines kasetes, todėl užtikriname nepertraukiamą įmonės spausdintuvo/-ų darbą, operatyviai aptarnaudami šiuos įrenginius. Tai sutaupo laiko (Jums nereikia laukti, kol kasetė papildoma) ir lėšų, saugo mus supančią aplinką ir darbuotojų sveikatą nuo kenksmingų medžiagų. Įmonės vis rečiau renkasi kasečių pildymą, teikdamos pirmenybę naujoms analoginėms kasetėms. Taip yra dar ir todėl, kad nauja kasetė veikia kur kas kokybiškiau, nei papildyta.

Tai lemia neefektyvus pildymo procesas, ir kai kurios techninės jo savybės, dėl kurių, papildyta kasetė niekada nespausdins taip efektyviai, kaip nauja. Yra ištirta, kad nuolat pildomos kasetės, kone per pusę sumažina spausdinimo efektyvumą (tai nutinka dėl galimo spausdinimo broko, kai tenka perspausdinti sugadintus lapus). Be to, pildant kasetes, pasitaiko, kad įpilama nepakankamai rašalo, o esant pastoviam pildymui, rašalas kaupiasi ant kasetės sienelių ir mažina naudingąjį jos tūrį. Nepaisant to, pildymas kainuoja ne ką mažiau už naujos kasetės įsigijimą. Tad, akivaizdu, kad naujos kasetės įsigijimas – tiek ekonomiškai, tiek ekologiškai kur kas teisingesnis sprendimas.

Kokį spausdintuvą geriausia pirkti: rašalinį ar lazerinį?

Lazeriniai spausdintuvai – itin populiarus pasirinkimas tarp įvairių verslo ar viešojo sektoriaus įmonių. Ir tai yra ne be priežasties. Dar prieš kelerius metus lazeriniai spausdintuvai smarkiai lenkė rašalinius savo spausdinimo greičiu, kur kas tylesniu veikimu bei ekonomiškumu. Tiesa, tobulėjant technologijoms, rašaliniai spausdintuvai jau ne ką tenusileidžia lazeriniams.

Lyginant šiuolaikinius modelius, vis dar matyti vienas trūkumas, kuris lazerinius spausdintuvus, vis dėlto, pakylėja į aukštesnį lygmenį – spausdinimo greitis. Tiksliau tariant, pasiruošimo spausdinimui etapas. Jeigu lazerinis spausdintuvas paruošia pirmąjį lapą maždaug per 10 sekundžių, tai rašalinis šį procesą gali atlikinėti nuo pusės iki dviejų minučių.

Na, o spalvotas spausdinimas, kuris seniau netenkindavo daugelio lazerinių spausdintuvų savininkų, šiuolaikiniuose modeliuose yra kur kas patobulėjęs. Dėl to, beveik nebekyla abejonių, kad ir lazerinis spausdintuvas gali ne ką prasčiau atspausdinti nuotraukas ar kitus spalvotus vaizdus, nei kad tai daro atitinkami rašaliniai įtaisai. Pabaigoje svarbu paminėti, kad, vis dėlto, jeigu rinktumėmės tarp paprasto rašalinio spausdintuvo ir lazerinio jo atitikmens, nugalėtų pastarasis.

Kodėl? Todėl, kad lazerinių spausdintuvų kasetės, praktiškai, niekada neuždžiūva, taigi galima drąsiai daryti pertraukas tarp spausdinimų. O paprastas rašalinis spausdintuvas ilgų pertraukų netoleruoja. Tokiais atvejais, uždžiūva rašalas, esantis šio prietaiso kasetėse. Tačiau yra išeitis – galima rinktis rašalinius spausdintuvus su nepertraukiama rašalo sistema. Žinoma, jie brangesni. Be to, net paties geriausio rašalinio spausdintuvo kasetes reikia keisti kur kas dažniau, nei lazerinio, nors išlaidos – panašios. Taigi, laiko sąnaudų atžvilgiu, vėlgi, nugali lazerinis prietaisas. Galbūt todėl, vis populiaresnės spausdintuvų kasetės įmonėms Šiauliuose yra, būtent, lazerinės.

Jei renkatės spausdintuvą, kopijuoklį ar domina spausdintuvų kasetės / toneriai / pildymas Šiauliuose, susisiekite su mumis ir mes pateiksime konkurencingą pasiūlymą.