Kompiuterinės įrangos nuoma įmonėms Šiauliuose

Kompiuterinės įrangos nuoma įmonėms Šiauliuose

Kadangi ne visada apsimoka pirkti naują, brangiai kainuojančią įrangą, jeigu ji bus naudojama vos porą kartų, verta susimąstyti apie tokios technikos nuomą. Mūsų siūloma kompiuterinės įrangos nuoma įmonėms Šiauliuose nudžiugins Jus plačiu nuomojamų įrenginių spektru. Išnuomosime visą būtiniausią kompiuterinę techniką: kompiuterius, monitorius, nešiojamuosius kompiuterius, projektorius, pakabinamus ekranus ar televizorius ir kitą įrangą, skirtą:

 • Išvažiuojamųjų seminarų vedimui, prezentacijoms;
 • Laikinų darbo vietų ar pilnavertės darbo vietos sukūrimui;
 • Jūsų įmonės technikos pakeitimui, vykstant esamos technikos remontui, ir kitais atvejais.
Kompiuterinės technikos nuomos kaina ir sąlygos

Kaina derinama kiekvienu atveju individualiai – priklauso nuo įrangos kiekio, laiko, kuriam žadama nuomotis įrenginius. Jeigu yra būtinybė, galime apmokyti Jus, kaip elgtis su išsinuomota įranga. Vykstant renginiui, galime suteikti visapusišką techninį palaikymą, suteikdami visą reikalingą įrangą. Galime suteikti tiek standartinį, tiek individualiai parinktą įrangos komplektą. Pastarasis suformuojamas, atsižvelgiant į užsakovo reikalavimus ir norus. Kiekvienai skirtingai užduočiai galime sukomplektuoti skirtingus įrangos paketus.

Privalumai, nuomojantis kompiuterinę techniką iš mūsų:
 • Išnuomosime reikalingą techniką, Jūsų pageidaujamam laikotarpiui;
 • Mokėsite tik nuomos mokestį, o ne pilną įrangos kainą;
 • Pristatysime įrangą Šiauliuose tą pačią dieną, Jums patogiu laiku;
 • Sudarysime dvišalę nuomos sutartį;
 • Iškilus bet kokiems klausimams, operatyviai į juos atsakysime ir suteiksime pagalbą.
Mūsų tikslas

Mūsų tikslas – Jūsų verslo renginių bei kasdieninio darbo produktyvumas, kuris yra neatsiejamas nuo šiuolaikinių technologijų. Dabartinis verslas, žiniasklaida, mokslas ir menas siekia savo veiklą paversti kuo interaktyvesne. Todėl, svarbu spėti žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis ir pateikti savo verslo idėjas inovatyviai, patraukliai bei vaizdžiai.

Tokiu būdu patrauksite būsimųjų verslo partnerių dėmesį konferencijų ar prezentacijų metu, o Jūsų darbuotojai galės naudotis modernia ir kokybiška įranga, laikinai papildysiančia Jūsų įmonės techninę bazę. Tikime, kad išskirtinės sėkmės pasiekti gali tik XXI amžiaus principus atitinkantis verslas. Todėl siekiame prisidėti prie išmaniųjų technologijų plėtros Šiaulių miesto ir rajono įmonėse, taip skatindami jų modernizaciją ir keldami technologinio sąmoningumo lygmenį.

Kodėl geriau nuomotis kompiuterinę techniką, nei investuoti į jos įsigijimą?

Yra keletas pagrindinių priežasčių, kodėl Jūsų įmonei verta pasirinkti kompiuterinės įrangos nuomą, o ne pirkimą:

 • Viena akivaizdžiausių priežasčių – ekonominė nauda. Nuomos kaštai, neabejotinai, kur kas mažesni. Be to, turint omenyje tai, kad specifinės įrangos gali prireikti vos vienai ar keletui dienų, būtų ganėtinai neracionalu investuoti į jos įsigijimą;
 • Kita priežastis – patogumas. Jums nereikės rūpintis technikos montavimu. Tai – mūsų rūpestis;
 • Trečia – technikos patikimumas. Mes pateikiame Jūsų verslui tik naujos kartos, efektyvius ir patikimus įrenginius. Daug investuojame į naujus modelius ir technologijas, o tai veikia mūsų klientų labui.
 • Ketvirta – mažesnės laiko sąnaudos. Jums nereikės kuriam laikui apriboti savo įmonės biudžeto, siekiant sutaupyti brangios įrangos įsigijimui. Be to, galėsite nesukti galvos dėl įrangos techninės būklės palaikymo. Tai taip pat taupo Jūsų laiką ir pinigus;
 • Penkta – visapusiškas aptarnavimas, į kurį įeina ir konsultavimas visais, su nuomojama įranga susijusiais klausimais.

Skaitmeninė verslo transformacija, spartesnis naujų programų diegimas, esamų ir kuriamų paslaugų palaikymas bei vystymas – neatsiejama šiuolaikinio verslo kasdienybė. Akivaizdu, kad šie procesai – neįmanomi be išmaniųjų technologijų diegimo įmonių veikloje. Kita vertus, kiekvieno verslininko prievolė – rūpintis savo įmonėje veikiančių kompiuterinių technologijų vystymu, plėtimu, bei puikiu jos būklės palaikymu.

Ypač, kalbant apie reprezentacinius verslo poreikius, kai konkreti įmonė galimiems investuotojams siekia prisistatyti tik iš geriausios pusės. Tačiau, minėtos užduotys turi būti įgyvendintos nuolat mažinant įmonių biudžeto, skirto kompiuterinei technikai, dalį. Nepaisant to, verslas negali stovėti vietoje ir privalo kelti savo efektyvumo rodiklius, bei įgyvendinti būtinus projektus. Visų šių procesų šviesoje, dar labiau išryškėja kompiuterinės įrangos nuomos nauda.

Mūsų teikiama paslauga „kompiuterinės įrangos nuoma įmonėms Šiauliuose“ leidžia išsinuomoti tiek trumpalaikę, tiek ilgalaikę darbo vietą. Sutarus su Jumis dėl kompiuterinės įrangos nuomos, mes įsipareigojame tą pačią dieną atsiųsti komercinį pasiūlymą, pritaikytą Jūsų įmonei. Tikime, kad užmegsime produktyvius, ilgalaikius verslo santykius ir prisidėsime prie Jūsų įmonės veiklos efektyvumo.